Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

CENÍK SLUŽEB

Informace o cenách za úklidové služby


Ceník úklidových služeb - SLANÝ, KLADNO, PRAHA

Ceník úklidových služeb - SLANÝ, KLADNO, PRAHA

Orientační cena za úklidové služby CEREAS, s.r.o.
Nežli bude dohodnuta finální cena za úklidové služby pro Vaši firmu nebo domácnost, máte možnost si sami orientačně spočítat odhadní cenu Vámi požadovaného úklidu.
Na základě Vašeho požadavku Vás navštívíme a po prohlídce požadovaného prostoru, stanovení četnosti úklidu a způsobu čištění Vám spočítáme cenu k oboustranné spokojenosti.
 
Aktuální ceník pro rok 2022
Počínaje rokem 2022 si účtujeme paušální poplatek za dopravu dle vymezených okruhů od 150,- Kč do 300,- Kč bez DPH, při delší vzdálenosti od 5,- Kč á kilometr.

Co zpravidla běžný úklid domácnosti zahrnuje?
Úklid bytu nebo domu zahrnuje: vysávání koberců celé plochy bytu, setření prachu na dostupných místech, umytí WC a koupelny (umyvadlo, vana, baterie), vyčištění všech zrcadel a skleněných povrchů mimo oken, vytření tvrdých podlah v celém bytě.

Cena za úklid bytu nebo rodinného domu
Pravidelný úklid: 230,- bez DPH (perioda úklidu minimálně 1 x měsíčně)

Jednorázový úklid: od 250,- bez DPH
Generální úklidy, úklidy po rekonstrukci atd.: od 270 do 290,- bez DPH
Minimální cena zakázky objednaného jednorázového úklidu včetně paušálního poplatku za dopravu a úklidové prostředky: 900,- bez DPH

Úklid kanceláří, komerčních prostor zahrnuje
Vytření veškeré plochy na chodbách a určených místech (tvrdé podlahy), vysávání koberců, úklid sociální zařízení a kuchyňky, vynešení odpadků, setření prachu z kancelářského nábytku a jeho ošetření.
Cena za úklid kanceláří se stanovuje na základě prohlídky prostoru, zvoleném způsobu čištění a o jaký prostor se jedná a po provedení prvního zkušebního úklidu.

Úklid společných prostor panelového nebo činžovního domu zahrnuje
Ošetření veškerých společných prostor suchou i mokrou cestou, otření zábradlí od prachu, ošetření parapetů u oken, vyleštění skleněných výplní dveří u vchodu do budovy, úklid před domem a jeho blízkém okolí.
Cena za úklid je rozpočítána do jednotlivých bytů v domě. Naše firma si účtuje za úklid společných prostorů zpravidla 115,- á počet bytů v domě u 4 úklidech v měsíci, při periodě 5 úklidů 125,- á počet bytových jednotek v domě. Ceny jsou bez DPH 10%.
Obyvatelům domu nabízíme naše služby se slevou z ceníku služeb.
V ceně, kterou si předběžně spočítáte je zahrnuta i veškerá režie, která je k zajištění úklidu potřebná včetně dopravy.
Hrabání sněhu a např. spadané listí je součástí úklidu v týdenní periodě, pokud ovšem vychází v termínu běžného smluvního úklidu. V případě úklidu nad rámec týdenní periody a jednorázové objednávky o odklizení sněhu, popř. zametení listí je účtována cena dle ceníku jednorázové objednávky v nejnižší ceně + doprava za účelem výkonu práce a vymezeného okruhu.

V případě objednávky mytí oken a rámů společných prostorů si účtujeme
Mytí oken z obou stran včetně rámů a parapetů (malé okno 70,- běžné okno 120,-, střešní okna, větší okna dělená 170,- a dělená balkonová 220,- Kč) Silně znečištěná okna a okna po malířích + 50,-
Čištění žaluzií a sítí + 35,- Kč á 1 kus.
Čištění balkonu/lodžie (70,- Kč 1 díl okna)
Žehlení prádla 1 koš (480,- Kč) Žehlení prádla 2 koše (670,- Kč)

Čištění sedací soupravy  - 1 sedací místo sedací soupravy běžného typu 290,- bez DPH
Čištění koberců – do 10 m2 340,- (minimální cena za objednané služby = 900,- = včetně dopravy a čistících prostředků) do 20 m2 680,- do 30 m2 1020,- do 40 m2 1 360,- do 50 m2 1 700,- atd.
Čištění interiéru vozů a kabin kamionů  – od 1800,- bez DPH (Cena dohodou dle typu vozu, čalounění a znečištění)
U čištění koberců a čalounění probíhá vždy nejdříve inspekce koberce nebo čalounění při které se stanoví postup čištění dle rozsahu znečištění a konečná cena.
K čištění používáme čistící prostředky PROCHEM a zvolíme vždy prostředek s ohledem na výši PH a druh koberce nebo látky. K čištění mokrou cestou používáme extraktor SABRINA
a k suchému čištění nebo předčištění vysavače Lindhaus nebo Rainbow opatřený klepačem a nabízíme i možnost případného suchého čištění, kde to materiál nebo podklad vyžaduje.
U VELKÝCH PLOCH A SMLUVNÍCH PARTNERŮ MOŽNÉ SLEVY


MÁTE SPECIÁLNÍ POŽADAVKY?
Potřebujete uklidit jiné bytové nebo nebytové prostory specifické na druh čištění, ordinace, zubní laboratoře, prodejny nebo haly atd.?

Rádi Vám připravíme nabídku na míru, tak aby se naše spolupráce stala dlouhodobou a naše firma se stala pro Vás jedničkou při řešení otázky úklidu.
CEREAS, s.r.o. – Váš partner v oblasti úklidu

 

Máte zájem o úklidové služby? Kontaktujte nás.

Jiří Čermák
jiri.cermak@cereas.cz
+420-737 241 897

CENA DOPRAVY
Zeleně vyznačené pole je okruh ceny za dopravu 150,- bez DPH, červeně vyznačené pole je okruh dopravy 300,- bez DPH a zbývající cestu nad rámec vymezených okruhů paušální  částkou si účtujeme dopravu po dohodě od 5,- á km bez DPH.

ZASLAT POPTÁVKU
CEREAS,  s.r.o.

NABÍZÍME ÚKLIDOVÉ SLUŽBY
- Úklid domácností, firem
- Úklid panelových domů
- Úklid skladů a jiných komerčních prostor
- Čištění interérů vozů, osobních, nákladních
- Čištění koberců, čalounění, oken, výloh
- Jednorázový i pravidelný úklid

Kontaktní informace

CEREAS, s.r.o., Radlická 2343/48

Praha 5 – Smíchov, 150 00

jiri.cermak@cereas.cz

+420-737 241 897

Novinky na e-mail

zadejte svůj e-mail a my Vám občas pošleme upozornění na novinky v nabídce